Atsauksmes

putns.pngLieliska vieta gan aktīvai atpūtai, gan klusuma un vientulības baudītājiem. Sirsnīgs paldies!!!

koks.pngFantastiska vieta, noskaņa, saimnieki, sajūta! Priekā un pateicībā.

saule.pngSirsnīgs paldies burvīgai saimniecei!!! Vieta skaista,atpūta brīnišķīga! Paldies no sirds !!!

saule.pngEsam sajūsmināti par Kosīšiem. Gan vieta skaista, māja ērta, plaša un skaista, gan arī mājas saimniece ir tik ļoti atsaucīga un patīkama, ka noteikti gribas vēl atgriezties! Šogad tas mums bija jaunatklājums, bet noteikti atgriezīsimies vēl.

marite.pngLiels paldies Kosīšiem par jaukajām brīvdienām, kuras pavadījām brīvdienu mājā. Bērni sajūsmā par šūpolēm un piramīdu, kā arī galda spēli uz terases!!! Paši izbaudījām jūru. kamīnu un pirti. Bija ļoti patīkami!!!

saule.pngPasakaina vieta atpūtai! Par visu padomāts. Galvenais paņemt līdzi labu garastāvokli. Ceram atgriezties šeit atkal. Paldies!!!

saule.pngPrieks par sauli un jūru "Kosīšos"! Prieks šeit būt!

makonis.png"Kosīšos" izbaudījām īstus ziemas priekus, īpaši jau slidošanu pa gludi aizsalušo dīķi.

puke.pngKosisi is a very special place! Nature is amazing! The house is cosy and beautiful, people - very kind. See you soon again!

saule.pngPaldies par skaisto Jūras numuriņu, kurā lieliski pavadījām šo nakti.

saule.pngPaldies par silto uzņemšanu! Jutāmies kā mājās!

makonis.pngĀrā sniegs un vējš, bet brīvdienu mājā - siltums un omulība. Paldies par jauko pirtiņu un silto atmosfēru!

taurins.pngBijām šeit ar jauniešu grupu. Brīvdienu māja Kosīšos - viena forša iespēja pavadīt laiku kopā, noturēt nodarbības, pašiem saimniekot ērtās un komfortablās telpās un galvenais - baudīt jūru bez cilvēku burzmas un trokšņiem - miers, klusums un TU harmonijā ar dabu. Gribētos atgriezties!

saule.pngBeautiful place, beautiful country. Thank you for your welcoming!

zivis.pngWe had a great time here. It' s a beautiful place. Clean, cosy, laid back atmosphere. We enjoyed the sea, sitting on the porch and barbecue and camp fire. Many thanks.

gliemezis.pngKosīši - uz jūras krasta - vieta jauka, neparasta: ne uz Valmieru vai Cēsīm - nāksim vēl (ja kājas nesīs...) Rudīte, Leons - no Lucavsalas; Sarmīte, Didzis no Kalnciema ielas Rīgā

lapa.pngSagaidīju savu skaistāko dzimšanas dienu "Kosīšos". Paldies par uzņemšanu un ieteikumiem, kur dabūt pašu gardāko torti! Gan es, gan mani viesi bija sajūsmā par mājiņas iekārtojumu, aprīkojumu un apkārtni.

putns.pngWe have only one word - BRILLIANT.So beautiful , and so quiet nature.So clean ,and so SMART MADE rooms and rest equipment of place.....We are still under all those great impressions after visiting "KOSISI".Sure 'll be back next year for longer term.Thanks.

marite.pngKosīši - tā ir fantastiska vieta atpūtai! Mēs noteikti atgriezīsimies un ieteiksim draugiem! :) Paldies jums!

zivis.pngAtpūta tuvu dabai - nost no pilsētas trokšņiem un cilvēku drūzmas. Ļoti gaumīgi iekārtots viesu nams un tā apkārtne - mājas sajūta. Iespēja sadzirdēt jūras noskaņojumu turpat no viesu nama. Sen nebiju baudījusi skaisto Vidzemes jūras piekrasti... skaista, kontrastaina ... un to visu bija iespējams baudīt izbraucienā ar velosipēdu. Ak, jā, un tās gardās, tikko kūpinātās zivis... :o) Paldies viesu nama "Kosīši" saimniecei par jauko uzņemšanu !!! Paldies Uldim par zivīm un mazsālītiem gurķīšiem (bija gatavs viesiem atdot pēdējo) :o) :o) :o)

koks.pngMūsu ģimenei pie jums ļoti patika. Miers, jūra, mežs, klusums. Viss pārdomāts, šķiet, līdz sīkumiem. Skaista vieta, skaists viesu nams, liekas, ka esat ieguldījuši ne tikai materiālus līdzekļus, bet arī savu sirdi un dvēseli :)Ciemojāmies maijā un bijām vieni - kā savā lauku mājā, kuras mums nav :) Paldies!

puke.pngVnk FANTASTISKA vieta atpūtai,kāzām un citiem pasākumiem :) Iesaku ;)

saule.pngPaldies par skaisti pavadīto atvaļinājuma nedēļu "Kosīšos"! Steidzam rezervēt arī šai vasarai...

gliemezis.pngBrīvdienas prom no steigas, trokšņa un negācijām. Īsta miera osta patiesai atpūtai. Paldies, "Kosīši"!

saule.pngLai saule spīd un jūra bango! Paldies par viesmīlību, saulrietu un mājīguma sajūtu!

makonis.pngVienreizēja vieta, brīnišķīgas telpas un kolosāla atmosfēra :) Paldies par neaizmirstamajām brīvdienām!

putns.pngMēs jutāmies ērti kā mājās! Liela ēdiena daudzveidība, piedevām arī ļoti garšīgi! Numuriņi - ļoti forši! Mūsējais - kā dzīvoklis. Bērni - starā, mātēm - eiforija.PALDIES!!!!!Indra, Zita, Daiga, Daniels, mazais Reinītis

taurins.pngBijām "Kosīšos" tikko, jūnija vidū, vienreizēji! Paldies saimniekiem par lielo uzņemšanos! Lieliska vieta un lieliski apstākļi atpūtai! Ļoti patika!

saule.png"Kosīšos" bijām marta sākumā. Mums ļoti patika. Skaistas telpas un labs serviss. Ieteiksim arī draugiem.

putns.pngPagājušajā vasarā Positivus laikā bijām Kosīšos. Labi, ka paspējām laikus rezervēt vietas. Pa Tallinas šoseju milzīga rinda ar mašīnām. Sastrēgums tāds, ka nekādu cerību paspēt uz koncertu. Labi, ka saimniece zināja meža ceļu uz Salacgrīvu, tā arī apbraucām visu lielo rindu:) Ļoti patika Kosīšos!

taurins.pngPateicamies Kosīšu saimniekiem par sirsnību un silto uzņemšanu! Abi ar vīru lieliski atpūtāmies! Grāmatu lasīšana uz terases, jūras šalku pavadīta, sniedza vislielāko prieku! Paldies! Nākamvasar brauksim atkal!

marite.pngKosīšos pabiju jūlijā kopā ar bērniem. Esmu ļoti pateicīga par brīnišķīgajām brīvdienām! Pilnīgs miers, dabas skaistums un tam pievedām daudz jauku aktivitāšu bērniem. Jauki, ka arī vecākiem dota iespēja atpūsties:)


Pievienot jaunu

600

Paturam tiesības atsauksmi nepublicēt, ja tā ir cilvēka godu un cieņu aizskaroša, nepatiesa vai rupja.